Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Вишиванка - справжній оберіг від негативу, зашифроване напуття добра і щастя.

Українські вишиванки охоплюють величезний пласт національної культури і традицій. Мистецтво, що виникло і сформувалося на просторах нашої землі, несе в собі великий потенціал і для сучасної дійсності. Візерунки, що з'явились багато років тому, шліфувалися століттями і таять глибокий сакральний зміст. Здавна майстрині вкладали у вишивку весь свій талант, любов і найпотаємніші побажання. Поступово виробилася система співвідношення орнаментів і їх значень, і тепер кожен регіон має свої автентичні візерунки.

Приємно бачити відродження інтересу до цього феномена в масштабах всієї країни. Політики і бізнесмени все частіше з'являються на публіці в красивих вишиванках ручної роботи. Провідні дизайнери неодноразово звертаються до цієї теми, черпаючи натхнення для нових колекцій. Елемент національного костюму перейшов з розряду музейних експонатів в категорію ефектних і практичних аксесуарів гардероба. І в цьому немає нічого дивного. Адже цей предмет одягу традиційно виготовляється з приємної натуральної тканини, використовується крій, комфорт якого перевірений століттями, а ексклюзивна вишивка ручної роботи сприяє створенню неповторного стилю і чудового колориту.

Такий одяг нескладно віднести до універсального. Він підходить для будь-якої погоди і, в світлі нинішніх тенденцій, - прийнятний в рамках ділового дрес-коду, зручний в повсякденному носінні і доречний на урочистих заходах. Часто подібні вироби дарують іноземним гостям, як «візитку» української культури. А якщо ви прагнете підкреслити свою індивідуальність, рекомендуємо вам купити ексклюзивну вишиванку ручної роботи в інтернет-магазині «Моя Світлиця»!

В інтернет-магазині «Моя Світлиця» можна купити ексклюзивні вишиванки ручної роботи для чоловіків, жінок та дітей

Наші ексклюзивні чоловічі вишиванки зроблять вас вищим і стрункішим, дозволивши з гордістю розправити плечі і відчути всі переваги стильного образу і особистого комфорту. Нині - це актуальний тренд сезону. Жіночі вишиванки зроблять милих дам ще привабливішими. Особливості цих блузок такі, що вони вигідно підкреслюють достоїнства фігури і вміло приховують недоліки. Фольклорні мотиви допомагають створити витончений, поетичний образ, наповнений чарівністю природньої жіночності і чаклунського шарму. Тож, якщо Ви хочете виділитися з натовпу, обирайте наші вишиванки ручної роботи!

Звертайтесь до нас! Ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам визначитися з розміром і типом моделі.