Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Вишиванка - універсальний подарунок!

Вишиванка - універсальний подарунок!

Кожен з нас точно знає, що день народження - це чудовий привід для зібрання родини та друзів, колег по роботі, з котрими ми працюємо пліч-о-пліч кожного дня, у теплій та радісній атмосфері. Але обрати підходящий подарунок не так вже і легко. Практично в кожного з нас виникали питання: що ж варто подарувати? Що могло б стати відмінним презентом коханій людині, рідним, друзям, колегам по роботі або шефу. Адже так хочеться, щоб подарунок був корисним, доречним та потрібним. Можна знайти безліч речей, які, напевне, підійдуть імениннику, але щоб точно вгадати, слід добре знати шо представляє собою людина, її смаки, інтереси, побажання...

А що ж подарувати малознайомій людині, чи, наприклад, іноземцю?

Якщо ж Ви прагнете подарувати щось оригінальне і незвичайне, що зможе залишити у пам'яті дорогого гостя приємні та теплі спогади, у такому випадку Ви можете купити симпатичну ляльку-статуетку в українському національному костюмі, набір матрьошок із зображенням президентів нашої держави або ж вишиванку.
Така річ не залишається непоміченою, як, наприклад, сувеніри, котрі зазвичай складають на полицю до решти подарених речей, не приділяючи їм особливої уваги. Вишиванки неодмінно підійдуть кожному і ніколи не будуть зайвими, навіть якщо одна уже є. Існує чимало візерунків та композицій кольорів, тож навряд Ви оберете однакову. До того ж, одяг з вишивкою символізує здоров’я, красу, щасливу долю, родову пам’ять, кохання. Вишиті на грудях сорочки оберігають душі своїх власників. Тож це буде не лише красивий подарунок, але й досить корисний!

Де купити ексклюзивну та якісну вишиванку у Львові?

Інтернет-магазин «Моя Світлиця» пропонує Вам великий вибір вишитого одягу, який ідеально підійде як для подарунка, так і для Вас особисто. У нас Ви знайдете вишиванки, вишиті спідниці та блузи, шаровари та інші атрибути з українською символікою, виконані вручну або ж машинної роботи. Вишиванка, вишита в ручну дещо дороща, адже це досить кропітка праця, яка цінується і поважається, та виглядає по-справжньому бездоганно! Машинна вишивка дешевша та не менш красива, але для любителів відрізнитися оригінальністю це буде не найкращий варіант!
Втім, якщо Ви потребуєте консультації та допомоги у виборі такого подарунка, найбільш вдало обрати потрібну Вам вишиванку допоможуть наші менеджери. Звертайтесь до нас та обирайте чудовий подарунок, який неодмінно ощасливить того, кому він присвячується!