Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Вишиванки - український національний одяг, що підкорює світ моди

Хочеться зауважити, що в останні роки український національний костюм став не лише формою політичного маніфесту серед молодих українців, але ці вишукані наряди вже встигли підкорити світ моди, достойно вписуючись у богемну атмосферу.

Українські національні костюми - більше, ніж просто одяг

Після 2014 року український національний костюм став проявом патріотичних настроїв серед молодих українців. Сьогодні кожної п'ятниці на вулицях і в офісах можна зустріти людей, одягнених в різнобарвні вишиті сорочки і сукні. Вони підкреслюють національну ідентичність, і відповідно до давніх традицій, мають владу відігнати зло.
Вони прикрашені створеними вручну (або машинними) квітковими, геометричними, тваринними та іншими мотивами, і більшість з них має прихований, але досить важливий духовний сенс.

Купити вишиванки та інший традиційний одяг в інтернет-магазині "Моя Світлиця"

Магазин української вишиванки "Моя Світлиця" пропонує Вам широкий асортимент українського національного одягу для дітей та дорослих, вишиті рушники, скатертини, окрайки, серветки, різноманітні віночки, а також можливе виготовлення костюмів під індивідуальне замовлення. Наші власні колекції барвистих вишиванок, суконь, костюмів з вишитими квітами, птахами та іншими традиційними мотивами, створені з різних видів полотен та колірних гам полюбляють не тільки в Україні. Досить часто наші речі купують в подарунок для іноземних друзів, або ж самі іноземці обирають у нас щось собі на пам'ять про подорож до Львова.
Переглядайте наш каталог та обирайте одяг відповідно до Ваших уподобань. Ми впевнені у нас Ви знайдете те, що Вам потрібно!
Звертайтесь до нас у будь-який зручний для Вас час!