Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Вишитий весільний одяг

Український весільний наряд колись був таким: бавниця на голові, вишита сорочка, вишитий кабат (піджак), вишита спідниця, вишита запаска, пояс. Все це з часом витіснилось. Але на сьогоднішній день знову набирає популярності.
Тепер багато пар, під весільний вінець, роблять спеціальні замовлення: на теперішньому шикарному білому весільному платті роблять неперевершену вишивку і таку ж вишивку-на сорочці молодого. Це бездоганне поєднання дуже милує око та стрімко розповсюджує моду на вишиванки.

Доля сім’ї у майбутній весільній вишиванці

Весільне вбрання колись вишивала особисто молода або ж її мама, яка готувала кілька вишитих сорочок в придане. Чому особисто? – Тому, що так у весільну вишиванку вкладалось добрі побажання, хороші думки, найкращі наміри від усієї щирої душі. І тепер нареченим, при замовленні вишитих нарядів, бажано поцікавитись які наміри має та людина, яка вишиває, і хто це. А найкращим вибором для Вас є магазин “Моя Світлиця” у місті Львові. Наші майстрині враховують усі Ваші бажання і чудово розуміють суть такої прекрасної роботи, завдяки якій вони діляться всім найкращим, маючи найщиріші наміри. Нам важлива кожна задоволена посмішка та Ваше щастя, яке ми творимо своїми якісними виробами. Звертайтесь у інтернет-магазин “Моя Світлиця”.

Пам’ятайте, виконаний в однаковому стилі парний весільний наряд вишивається однаковими візерунками, геометричними чи рослинними орнаментами, квітами чи навіть зорями. Вишиванка служить оберегом, тому майте дуже відповідальне ставлення до вибору того, що буде вишиватись на Вашому весільному вбранні та якими кольорами. Звісно ж усе залежить від особистих вподобань кожного, але порадитись буде не лишнім.
Ми зробимо все для того, щоб Ви та Ваша друга половинка були повністю задоволені парним вишитим весільним вбранням. Бажаємо Вам любові та злагоди!