Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Вишитий одяг для хрещення

Хрестини - це найважливіший день для немовляти, а для батьків, цей день несе за собою величезну відповідальність та найсвітліші спогади. 
Важливу роль на такій події відіграє одяг немовляти, адже потрібно мати доступ до голови, ручок, животика та ніжок. Ще хочеться, щоб такий одяг був зручним і виглядав стильним та святковим. 
Хрещення символізує собою новий життєвий початок, віру та очищення від гріха, тому потрібно дотримуватись мінімалізму при виборі наряду.

На теперішній час найпопулярнішим для хрестин є вишите вбрання. Ви можете пошити та вишити його самі, але найкращим варіантом для Вашого часу та зручності немовляти є магазин “Моя Світлиця”, у місті Львові. Тут Вам допоможуть зробити найкращий вибір за розумною ціною і з урахуванням усіх Ваших побажань. Завітайте у магазин “Моя Світлиця”.

Як  правильно вибрати хрестильне вбрання

При виборі наряду для хрещення обов’язково враховуємо стать дитини. Для хлопчиків зазвичай обирають костюмчики, а для дівчаток платтячка (короткі або довгі). Знаючи для кого буде вбрання підбираємо стиль, колір і тканину.
Що стосується тканини, то вона має бути дуже якісною, м’якою, ніжною на дотик і не прозорою. Це ж для немовляти. І дуже добре, якщо є підкладка. Вона захищає від натирання швами малюка шкіру. Підкладка також повинна бути із натуральних волокон.
Визначьтеся, що входитиме до вишитого набору. Це може бути: сорочка, плаття, костюм, пінетки, шапочка, крижма, рукавички, слинявчики, накидки, носові хусточки та інше. Враховуйте, що все має бути одного стилю і гармоніювати між собою. 

Щоб не помилитись з розміром виміряйте маляті: об’єм голови, обхват грудей, зріст, довжину рукава, довжину штанців та шию. Горловина обов’язково має бути досить широкою і вибирайте так, щоб одяг потім не заважав рухатись дитині. А ще не забутьте порівняти розміри виробів у магазині із знятими Вами з малюка.
Більшість людей зберігають хрестильне вбрання, тож якщо Ви бажаєте також його берегти знайте, що найкраще це вийде у спеціальному чохлі (бавовняному). Бавовняний чохол дозволяє провітрюватись вишитому вбранню, береже від пожовтіння, чужорідних запахів і пилу.

Пам’ятаймо, що діти - це наше все! А ми завжди раді Вам допомогти!