Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Де варто купити вишиті сорочки у Львові?

Вишиванка - так в народі називають українську вишиту сорочку. Вона є яскравим і оригінальним атрибутом культури нашого народу. Дуже багато видів і варіацій вишивки, а так само дизайну самої сорочки були створені ще в Х1Х ст. Вишиванка широко використовувалася в народному костюмі. Мотиви вишивки, композиції, кольори на вишиванках передавалися по жіночій лінії-від матері до дочки, від старих до молодих, з покоління в покоління.

У сучасному часі, вишиванка абсолютно не втратила своєї актуальності, а навпаки переживає період свого відродження серед народу. На вулицях міста сьогодні все частіше зустрічаються люди одягнені в українські національні костюми. Сьогодні вишиванка дуже комфортно і впевнено почуває себе в гардеробі кожної модниці. Зростаючий інтерес людей до обрядів і традицій свого народу, породив інтерес до яскравого і популярного символу і втілення України вишиванці. Кожен елемент, деталь, колір вишивки несе в собі якусь смислову інтерпритацію і усі вони мають своє значення.

 

Придбати вишиванки у Львові можна в інтернет-магазині української вишиванки «Моя Світлиця»

 

Купуючи вишиванку, Ви якимось чином долучаєтеся до культури свого народу. Інтернет-магазин «Моя Світлиця» пропонує Вам великий вибір жіночих, чоловічих а так само дитячих вишиванок, вишиті рушники, скатертини, віночки та ін. Також у нас Ви можете взяти на прокат дитячі костюми або ж придбати український котюм під індивідуальне замовлення. При необхідності ми можемо надати Вам безкоштовні консультації та допомогти обрати наряд! Придбати товар у нас можна он-лайн за телефонами: 067 785 09 06, 067 340 73 71 та 067 675 16 54, або ж Ви можете завітати до нас за адресою: місто Львів, ринок "Південний", ТЦ "Україна".№9, Весільний дім, ТЦ "Львів" №7.

 

Ми думаємо про наших клієнтів! Ми працюємо для Вас!