Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Дитяча вишиванка ручної роботи. Купити у Львові

Здавна українські вишиванки вважалися не просто традиційним одягом, але були й символом здоров'я, краси і щастя усієї родини. Вишиті візерунки мали свій глибокий сенс і служили свого роду оберегом для людини, яка одягала одяг з вишивкою. У народі завжди вірили, що вишиті на одязі символи володіють захисною магічною силою.

І ось сьогодні в Україні етнічний одяг - на піку популярності. Особливо прекрасною традицією останнім часом стало у святкові дні всією сім'єю одягатися у вишиванки. Тільки подивіться, як чудно виглядають дітлахи у гарних і яскравих етнічних нарядах, прикрашених українською вишивкою. І використовувати вишиванки почали вже й серед простих буднів, стало модно прогулюватися вулицями міста в українських національних костюмах. А любов до вишиванок знову почали прищеплювати молодому поколінню, тим самим виховуючи нових патріотів своєї держави. Якщо Ви прагнете купити вишиванку для своєї дитини, рекомендуємо інтернет-магазин української вишиванки у Львові «Моя Світлиця»!

«Моя Світлиця» пропонує Вам купити дитячі вишиванки ручної роботи за доступними цінами!

Саме в нашому інтернет-магазині «Моя Світлиця» Ви зможете підібрати і купити якісну дитячу вишиванку ручної роботи як для хлопчика, так і для дівчинки за вигідною ціною. При бажанні, для Вашої дівчинки ми разом з Вами підберемо ніжний вишитий костюмчик, в якому малятко буде почувати себе справжньою принцесою. Збираючи дитину в школу для святкових подій, обов'язково потрібно купити дитячу вишиту сорочку для хлопчика і вишиту блузку для дівчинки. У такому одязі Ваша дитина буде найкрасивішою і просто чарівною. Звертайтесь до нас, наші консультанти із задоволенням допоможуть Вам підібрати найкращий варіант для вашої дитинки!