Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Догляд за вишиванками

Вишиванки ще з давніх давен передавалися з одного покоління в інше. І завдяки цій традиції, сьогодніми можемо похвалитися таким неоціненним скарбом - багатством візерунків та кольорів, швів та технік. Та щоб зберегти ці шедеври та не переривати традицію, нам слід навчитися правильно доглядати за своїми вишиванками, щоб вони могли ще чимало років милувати око і стали в пригоді онукам та майбутнім цінителям рукотворної краси.

Отож, як правильно доглядати за вишиванками?

В основному, наші вишиванки зшиті з натуральних тканин, у складі яких містяться льон та бавовна, вишиті турецьким штучним шовком "Enstitu" та французькими бавовняними нитками муліне DMC. Тому, для того, щоб вишиванка довго радувала Вас своїм виглядом, ми рекомендуємо акуратно прати її вручну, у мильному розчині засобу для делікатного прання при температурі до 40 градусів без відбілювання. Вишиту річ слід добре прополоскати, можна навіть додати у воду оцет (1 чайна ложка на 1 склянку води) чи пом'якшувач для тканин (кондиціонер). 

Випраний виріб скрутіть разом із махровим рушником у рулет, щоб він увібрав воду, а тоді розкладіть на горизонтальну поверхню, підстеливши інший сухий рушник. Нехай рушники вберуть воду і коли вишиванка буде ще трішки волога, попрасуйте її (рекомендовано з відпарюванням в 1 шар) з вивороту. Зверніть увагу, що місця вишивки шовком слід прасувати на низеньких температурах. Необхідно слідкувати, щоб не було перекосів тканини, рухаючи праску вздовж ниток основи. 
Вишиванка матиме кращу форму, якщо її трішки підкрохмалити (підкрохмалювач варто додати у воду лише при останньому полосканні).

Не рекомендується:

Якщо Ви будете слідувати цим простеньким рекомендаціям, Ви збережете свою вишиванку надовго, а головне у відмінному стані!

А якщо у Вас ще немає вишиванки, тоді ласкаво просимо в інтернет-магазин "Моя Світлиця"!

Купити вишиванку в інтернет-магазині української вишиванки "Моя Світлиця"

Інтернет-магазин "Моя Світлиця" пропонує Вашій увазі красиві, високоякісні та оригінальні вишиванки для усієї сім'ї! Ми представляємо Вам вироби як ручної так і машинної вишивки, а головне за розумною ціною! При бажанні можливе виготовлення вишиванок чи костюмів під індивідуальне замовлення!
Звертайтесь до нас - купуйте вишиванку, доглядайте за нею правильно та із задоволенням носіть її довгі роки!