Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Знайдіть своє ім'я, закодоване в вишиванці (ілюстрації)

З давніх давен вишиванки були для українського народу не просто одягом, вони вважалися оберегом, символом здоров'я, краси і щасливої ​​долі. Безліч видів і варіацій вишивки створили ще в ХІХ ст. Вишиванки почали широко використовувати в народному костюмі. Різноманітні композиції, мотиви вишивки, кольори на вишиванці передавалися з покоління в покоління по жіночій лінії - від матері до доньки, від старого до малого...

За старих часів і понині символи, які зображають на вишиванках, мають особливе значення. Ми ж пропонуємо Вам ознайомитись з серією ілюстрацій, закодованих імен в вишиванках. Кожна буква тут - це вишитий символ, кожен символ - це могутній оберіг. Абетку і її тлумачення видав дослідник української писанки та вишивки Володимир Підгірняк у своїй книзі. Шляхом аналізу народної творчості він з'ясував певні закономірності в орнаментах, які допомогли йому виявити в них закодовану інформацію.

Отож, знайдіть та оцініть своє закодоване ім'я:

Якщо Ви хочете купити оригінальну вишиванку зі своїм закодованим іменем, чи, можливо, іменами чоловіка та дитини, матері та батька... тоді звертайтесь в магазин "Моя Світлиця"!

Вишиванки під індивідуальне замовлення з "Моя Світлиця" - це висока якість матеріалів, оригінальність виробів та душевна робота!

Магазин української вишиванки "Моя Світлиця" пропонує Вам чоловічі, жіночі та дитячі вишиванки ручної та машинної вишивки. Переглянути їх Ви можете у нашому каталозі.
Та для тих, хто прагне виділитися оригінальністю ми пропонуємо виготовлення вишиванки та цілого костюму під індивідуальне замовлення. Хочете собі таку ж вишиванку, як у модному журналі? Або, можливо, хочете створити оригінальний оберіг зі своїм закодованим іменем? Ми готові Вам допомогти! Завітайте до нас, покажіть фото або опишіть свої побажання і ми виконаємо Ваше замовлення із великим задоволенням!