Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Купити вишиванки для всієї сім'ї

На тлі складних для нашої держави подій, українці стали все частіше проявляти свою національну приналежність - будь то жовто-сині стрічки на аксесуарах чи заплетені у волоссі, національні прапори на балконах або ж традиційні наряди нашого народу - вишиванки. Мабуть, це єдиний одяг в світі, який не виходить з моди на протязі ось вже майже 5000 років. Тож, вставайте в ряди справжніх патріотів та модників і Ви!:)

Купити вишиванки для дорослих та дітей у Львові варто в магазині «Моя Світлиця»!

Вишиванки - унікальний і надзвичайно стильний наряд не лише для українського народу, вони користуються популярністю й у країнах Європи. І якщо раніше їх одягали лише в святкові дні, то зараз вишиванки все частіше використовують в повсякденному житті. Інтернет-магазин «Моя Світлиця» пропонує українські вишиванки високої якості за розумними цінами. У нас ви можете купити вишиванку ручної роботи або ж з машинною вишивкою на кожен день - гарні вишиті сукні, зручні вишиті сорочки, вільні блузи, класичні лляні сорочки і т.д.

Наш асортимент українського національного одягу представлений чоловічими, дитячими та жіночими вишиванками. У нашому магазині «Моя Світлиця», що знаходиться у місті Львові, Ви знайдете недорогі вишиванки з льону та бавовни, прикрашені класичним рослинними, квітковими, геометричними візерунками та іншими орнаментами. Не варто забувати, що вишивка - це не просто красиві різнокольорові малюнки, вона несе в собі сакральний зміст.

Ми впевнені, Ви обов'язково оціните та знайдете для себе якусь вишиванку з нашого каталогу. Звертайтеся до нас, ми із задоволенням допоможемо Вам з вибором ідеального розміру або найбільш відповідного забарвлення. Купуючи вишиванку, пам'ятайте, такий одяг треба носити з високо піднятою головою і гордою ходою!