Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Купити вишиванки ручної роботи у Львові

Купити вишиванки ручної роботи у Львові

На сьогоднішній день, вишиванки - це стильно та модно! У 2014 році вони навіть увійшли в топ-10 покупок за версією Google. Напевно, сьогодні покупка вишиванки - це те, з чого починається батьківщина! І це гарна традиція, яку ми пропонуємо підтримувати і розвивати.

Кожен народ має свій традиційний одяг. Але, мабуть, тільки українські сорочки, вишиті руками, носять одночасно патріотичний і сакральний характер. В Україні споконвіку вишитий руками виріб підносився як оберіг, знак любові, уваги від матері - дітям, від дівчини - нареченому, від дружини - чоловікові. А сьогодні купити вишиванки для всієї родини - значить ще й проявити свій патріотизм, підтримати національний дух. Озирніться навколо. Чи бачили Ви ще пару років тому стільки красивої молоді в національному одязі? Чи доводилося вам милуватися вишивкою на шкільній лінійці або в дитячих садочках на ранках? А чи знайома вам традиція дарувати сорочки на свята? Що ж, за український народ можна радіти.

Де купити українську вишиванку ручної роботи у Львові?

Купити вишиванки тепер можна де завгодно: на ринку, в магазині, навіть у переході. Але навіщо, якщо є інтернет-магазин української вишиввнки «Моя Світлиця»?

Наш інтернет-магазин української вишиванки у Львові «Моя Світлиця» вітає всіх, хто цікавиться національним одягом. Наш великий асортимент вишитого одягу порадує і тих, хто шукає вишиту сорочку на кожен день, і тих, хто запланував купити вишиванку в Україні для особливих випадків. Ми пропонуємо як ручну вишивку, так і машинну. Але головний плюс інтернет-покупок в тому, що у нас Ви зможете підібрати для себе гарний вишитий одяг не виходячи з дому. Якщо Ви знаходитесь у місті Лева, то замовлену річ привезуть прямо до Вас додому на наступний день, а при необхідності кур'єр доставить Вам покупку в той же день!
Наш магазин не тільки пропонує широкий вибір вишитого одягу, а й дбає про зручність замовлення для покупців. Досвідчені, ввічливі консультанти обов'язково уточнюють всі деталі замовлення, допомагаючи вибрати тканину і візерунок з урахуванням Ваших побажань. З цими підказками Ви зможете підібрати і вірний розмір. Після узгодження всіх нюансів ми доставимо Ваше замовлення. 
Ми подбали про те, щоб в нашому магазині кожен покупець міг легко оплатити покупку і отримати своє замовлення. Звертайтесь до нас, ми із задоволенням допоможемо поповнити Ваш гардероб ексклюзивним і модним вишитим одягом.