Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Купити вишиванку для дівчинки

вишиванка для дівчинки

Популярність українських вишиванок легко пояснити. В першу чергу вони дуже красиві: найпростіше звичайне полотно білого, молочного або чорного кольору виглядає просто неперевернено, якщо на ньому є українська вишивка. Квіти і листя, доріжки, фігури розкидані по полотну ніби оживають самі і вносять свою унікальне, повне таємничості життя на звичайну сорочку, роблячи її індивідуальної, зі своєю історією.

Здавна вишиванки не просто прикрашали зовнішній вигляд наших предків, вони оберігали їх. Наші прапрабабусі вишивали маленькі дитячі вишиваночки для своїх немовлят, аби вберегти їх від будь-якої хвороби. Дівчата обов'язково власноруч вишивали весільні рушники, свої сукні, щоб у домі завжди був затишок, добробут і панувала любов. Вишиванки для дівчаток були особливо красиві й ошатні. Чим яскравіша була вишивка, тим багатшою була наречена. Для вишивки використовували як звичайні нитки, так і дорогі матеріали: срібло, золото, монети. У малюнках, якими вишивали одяг або білизну, ховалися не просто образи, в них були зашифровані обереги. Секрети і техніка вишивки передавалися з покоління в покоління.

«Моя Світлиця» пропонує Вам вишиванки для дівчаток за доступними цінами у Львові!

Вишиванки для дівчаток прикрашають їх, відтіняють їх визнану усім світом неперевершену красу. З раннього віку привчаючи любити свою сім'ю, свою рідну землю, ми виховуємо у своїх дітях хороші, правильні задатки майбутньої свідомості. Батьки із задоволенням купують вишитий одяг своїм дітям, а діти з не меншим задоволенням її носять.

Магазин «Моя Світлиця» у Львові пропонує купити різні вишиванки для дівчаток: з вишивкою квітами, або акуратними рядками, костюмчики, спіднички в сучасному стилі, прикрашені традиційною українською вишивкою. Купуйте вишиванки для своїх дівчаток, носіть їх із задоволенням і гордістю, адже це наша земля, це наші традиції! Звертайтесь до нас та занурюйтесь в світ українських народних традицій, одягнувши вишиванку і гордо скажіть: "Я - українка!".