Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Купити вишиванку для хлопчика

Дитячі вишиванки - це одні з перших речей маленьких українців, які є ще й оберегом для них. Здавна вважалося, що національний одяг приносить тільки удачу дітям, а також оберігає їх від зурочень і невдач.

На сьогоднішній день вишиванка для дівчинки і хлопчика виготовляється тільки з натуральних тканин, таких як льон і бавовна. Ці тканини добре пропускають повітря, зносостійкі, не викликають роздратування на шкірі дитини, легко перуться. У вишиванках діти відчувають себе комфортно і не відчувають дискомфорту. Важливу роль відіграє при пошитті дитячого національного одягу - орнамент. Він значно відрізняється від орнаменту, який вишивається на дорослих вишиванках. Це пов'язано з тим, що орнамент має свій зашифрований сенс. Візерунки змінюються залежно від регіону України. Як відомо, вишиванка для хлопчика дещо відрізняється орнаментом від української блузки дівчинки. У ньому використовуються дубочки, що символізують мужність, твердість характеру і силу. У свою чергу, в орнаменті вишиванок для дівчаток використовується калина, яка означає жіночу красу і працьовитість. Тому майстрині, вишиваючи вишиванки дитячі дотримуються певної символіки.

Якісні та красиві вишиванки для хлопчиків в інтернет-магазині «Моя Світлиця»

Якщо ви вирішили придбати вишиванку для хлопчика, то відвідайте наш магазин «Моя Світлиця». Тут можна знайти великий вибір ексклюзивного дитячого українського одягу, серед якого можна підібрати не тільки вишиванки, а й дитячі шаровари в червоному кольорі. Вони виготовлені з якісної атласної тканини. Ми враховуємо всі побажання клієнтів, тому ціни на дану продукцію у нас нижчі ніж в інших магазинах. Асортимент дитячого національного одягу представлений на будь-який смак та уподобання. Якщо Ви хочете купити дитячі вишиванки, то не втрачайте час, звертайтесь. Ми із задоволенням підберемо для ваших дітей зручні вишиванки.