Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Купити вишиті скатертини у Львові

Купити вишиті скатертини у Львові

Немає нічого, що так витончено прикрашає стіл, як гарні вишиті скатертини. Не даремно ознакою гостинності вважають не лише страви на столі, але й наявність на ньому скатертини, серветок та інших аксесуарів, які зроблять трапезу більш комфортною і невимушеною. Подібні елементи домашнього текстилю можуть бути різними за формою, розмірами, кольорами і матеріалом, головне зробити вибір на користь того виробу, що ідеально підійде до загального інтер'єру.


На нашому сайті Ви знайдете скатертини на будь-який випадок життя, головне знати, для яких цілей Ви будете використовувати їх надалі. Ми пропонуємо Вам унікальний, оригінальний дизайн і високу якість нашої продукції, а також машинну та ручної роботи вишивку в залежності від індивідуальних потреб наших клієнтів. Наші скатертини - це поєднання класичних відтінків білого і ніжних кольорових тонів, тож вони зі смаком доповнять Ваш дім.

Купити вишиті скатертини в нашому магазині «Моя Світлиця» легко і доступно кожному!
Зв'язатись з нами можна тут.

Вишиті скатертини - найкращення доповнення та прикраса Вашого інтер'єру!

Сьогодні, скатертини ручної роботи надзвичайно рідкісні. Вони стали елементом народного мистецтва, їх охоче купують іноземні туристи, які цінують мистецтво і ремесла. Через обсяг роботи, необхідний для підготовки ручної роботи виробу, вишиті скатертини - не найдешевше задоволення. Ціна залежить не тільки від кількості вишивки, але і її типу.

Вишиті скатертини з натуральних матеріалів стануть чудовим доповненням і прикрасою інтер'єру, додадуть затишок у будинок, підкреслять витончений смак господарів. Набір з вишитої скатертини і вишитими серветками - це також вишуканий подарунок на значимі свята такі як: весілля, ювілеї, дні народження та ін. Обирайте скатертини у нас і перетворіть свою сімейну весчерю у святкове торжество!