Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Купити дитячу вишиванку

Дитячі вишиванки тепер все частіше купують через те, що вони прищеплюють патріотичний дух, відданість традиціям. Це, крім усього іншого, сучасно, стильно і красиво. А ось кілька століть тому, дитяча сорочка була не просто красивим атрибутом гардеробу, а ще й найпотужнішим оберегом. Вважалося, що дитячі вишиванки здатні забезпечити дитині захист від хворіб, неприємностей і, як вважали бабусі, від "лихого ока". Коли про дитинку говорили, мовляв, "народився в сорочці" - це означало, що до нього буде прихильною доля.

Дитяча вишиванка: де купити, яку вибрати?

Дитяча вишиванка сьогодні не рідкість в українських магазинах. Як же в цьому різноманітті не розгубитися і зробити правильну покупку? Ми хочемо надати Вам декілька порад щодо вибору вишиванки для Вашої дитини:

- У виборі тканин перевагу віддавайте натуральним виробам, а в орнаментах - рослинним мотивами для дівчаток і геометричним - для хлопчиків.

- Вважається, що на дитячому одязі візерунків має бути не настільки багато, ніж на дорослому. Дитяча вишиванка має виглядати милою, а не різною для ока.

- Дівчаткам краще гармоніюють зображення калини, що символізує жіночність і безсмертя роду.

- Хлопчикам вибирайте сорочки з дубовим листям або геометричним орнаментом. Адже вважається, що ромбовидна вишивка - це символ могутності, сили.

Українська вишиванка для дитини - це це завжди стильне вбрання та хороший вибір. Наш інтернет-магазин «Моя Світлиця» пропонує Вам стильний національний одяг  для дітей, з натуральних тканин та цікавий ряд геометричних зображень на них: яскраві квіткові візерунки, тонкі вишукані візерунки, геометричні та інші. Ми із задоволенням надамо Вам безкоштовну консультацію та пропонуємо разом з нами виховати хороший смак у себе та своїх дітей.

Вдалих Вам покупок!