Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Купити жіночу вишиванку

Жіночі вишиванки - традиційний одяг для сучасних модниць. Вони наділяють власницю сорочки індивідуальністю, створюють стильний, елегантний образ. І в той же час, це наряд, який несе в собі високу культурну цінність, традіції. У кожному стібанні сконцентрована мудрість і сила нашого безсмертного роду.

Наші бабусі вірили, що від того, якою технікою виконані візерунки і що на них зображено, можна не тільки дізнатися, з якого регіону родом господиня сорочки, але й як буде складатися її доля. Щоб охороняти від хвороб і "поганого" ока, вишивку впершу чергу наносили на краї одягу - рукава, поділ, воріт, груди. А кожен орнамент мав своє сакральне значення і використовувався як оберіг.

Яку вибрати вишиванку?

 

Інтернет-магазин «Моя Світлиця» допоможе вибрати і купити жіночу вишиванку, яка підійде саме Вам.

Жіноча вишиванка вписується в безліч стилів - від ділового ансамблю до кежуал. Завдяки сучасному крою, модним заготівлям, схемам і викрійкам, представлені у нас на сайті моделі можна комбінувати з іншими яскравими елементами гардероба або робити акцент на них.

 

 

Якщо Ви почерпнули цікаву інформацію для себе та готові придбати вишиванку й собі, дивіться наш каталог, обирайте свій образ та виглядайте чарівно завжди!