Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Купити український національний одяг у Львові

Український національний одяг поєднує в собі самобутні українські традиції та культуру. У ньому відбивається історія українського народу.

На сьогоднішній день, кожен українець, який поважає українські звичаї і свята може купити собі український національний одяг. Існує безліч спеціалізованих магазинів, в яких продається традиційний український одяг. Але якщо Ви не хочете витрачати час на пошуки якісного крою українського одягу, ми рекомендуємо відвідати наш інтернет-магазин "Моя Світлиця". На нашому сайті представлений ​​національний український одяг для чоловіків, жінок та дітей від кращих майстринь, які шиють і вишивають орнаменти. Такий одяг можна одягти на будь-яке український свято чи урочистий захід.

«Моя Світлиця» пропонує Вам широкий асортимент національного одягу для дорослих та дітей за доступними цінами!

Завдяки великій різноманітності нашого національного одягу, кожен покупець зможе придбати український костюм за вигідними цінами. У каталозі на нашому сайті представлені блузи, вишиванки, палахти, вишиті сорочки, українські вінки із стрічками, пояси для шароварів в різних кольорах, чоловічі шаровари на будь-який смак та уподобання. Український національний одяг стане відмінним подарунком для ваших друзів і близьких. Ми гарантуємо, що вони оцінять його по достоїнству, адже наш товар виключно з якісних матеріалів, які при пранні не линяють.

Увесь наш одяг розрахований не лише для дорослих, але й для дітей. Перед тим, як купити той чи інший одяг, рекомендуємо проконсультуватись з нашими працівниками та уточнити про наявність і розміри. Звертайтесь до нас, ми завжди до Ваших послуг та із задоволенням допоможемо підібрати найкращий варіант для кожного індивідуально!