Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Купити українську національну блузку

Українська блузка - це символ української культури, який уособлює в собі неповторність традицій та звичаїв. Крім того, національний одяг здавна вважається оберегом, що захищає від нечистої сили і пристріту. Сучасні блузки з вишивкою створені в українському стилі. Вони зароджують прекрасне відчуття спорідненості з українським народом, а також притягують до себе сприятливу енергетику. У такій роботі використовуються різні види орнаментів, які відрізняються яскравими і неповторними візерунками від оригінальних вишивок, нанесених на українських сорочках. В основному блузки шиються з таких тканин як: бавовна, шифон і льон.

Українські вишиті блузки для жінок на будь-який смак в магазині української вишивки «Моя Світлиця»

У нашому інтернет-магазині представлені оригінальні жіночі блузки з вишивкою на будь-який смак та уподобання. Кожна клієнтка зможе підібрати для себе і своїх близьких ті варіанти блузок, які будуть відповідати їх смакам. У нас можна замовити традиційну українську блузку, блузку із золотистою вишивкою, шифонову блузку з квітами і т.д. Досвідчені майстрині вишивають їх вручну. Крім ручної вишивки в каталозі представлені моделі блуз із застосуванням машинної вишивки. Завдяки якісному пошиттю, блузка з вишивкою витримує багатократне прання, при цьому зберігаючи довгий час свій первісний вигляд.

Українські блузки, представлені в інтернет-магазині "Моя Світлиця" стануть відмінним подарунком для ваших близьких. Ми впевнені в тому, що такий подарунок буде не тільки оригінальним, але і ваші близькі оцінять його по достоїнству. Ми постійно поповнюємо, а також розширюємо асортимент новими моделями одягу, серед яких можна вибрати красиві українські блузки, відповідні вашим фінансовим можливостям. Звертайтесь до нас та замовляйте на сайті оригінальні блузки з вишивкою за найвигіднішими цінами.