Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Купити українські вишиванки з бісеру у Львові

Українські вишиванки з бісеру - це, мабуть, найрозкішніше вбрання в народному стилі, виконане вручну! Хоча мистецтво вишивки з бісеру не раз забувалося, проте з часом всеодно набувало популярності. В наші дні така вишивка переживає черговий зліт: тільки подивіться, які об’ємні, яскраві, соковиті орнаменти можна зробити за допомогою звичайних кольорових намистинок! Сьогодні це мистецтво знову в тренді: бісером вишивають сорочки, сукні, головні убори, верхній одяг і аксесуари для дорослих і дітей.

А чи знаєте Ви, що вишиванка створена вручну, має потужну енергію? Так, це правда. Така вишиванка може стати справжнім талісманом для Вас і Вашої родини. Але створення вишиванки, особливо з бісеру, вимагає хорошого навику і, принаймні деякий досвід. Створити собі канонічний образ і зробити правильний вибір кольорів може осилити тільки справжній професіонал. І тут постає питання: де купити красиву вишиванку з бісеру у Львові? Таку, яка б відрізнялась від інших та невпинно підкреслювала Ваш образ?

Купити красиві вишиванки бісером у Львові можна в інтернет-магазині «Моя Світлиця»!

Наш інтернет-магазин «Моя Світлиця» займається виготовленням одягу в народному стилі довгий час. Ми самі вигадуємо візерунки вишивки і фасони одягу, підбираємо матеріали, відтінки і форми. Ми пропонуємо Вам український національний одяг як машинної, так і ручної вишивки. Основним наших козирем є ручна вишивка бісером. Адже немає дару більш ціннішого, ніж створений своїми руками. Стара істина діє сьогодні, більш ніж коли-небудь. Сьогодні в магазинах можна купити сотні, якщо не тисячі вишиванок, але після години ходьби між полицями можна з порожніми руками повернутися додому, адже всі пропонують однакове. Ми ж пропонуємо оригінальні вишиванки з бісеру та безліч іншого українського одягу, який відрізняється від інших своє красою та майстерністю. Переглянути нашу продукції Ви можете у нашому каталозі. Тут Ви знайдете чудовий одяг як для дорослих, так і для дітей!

Звертайтесь до нас, будемо раді Вам допомогти!