Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Купити українські вишиванки у Львові

Українські вишиванки - це традиційний національний одяг, який являє собою сорочку з орнаментом. Вона може бути, як повсякденною, так і святковою. У стародавні часи вважалося, що українські вишиванки оберігали від різних бід і нечистої сили.

Сучасні вишиванки дещо відрізняються від оригіналу своїм дизайном, схемою крою, вишивкою і кольором. Дизайнери одягу використовують окремі елементи української вишивки у своїх нових колекціях, що дозволяє надати традиційним українським сорочкам нашого часу якусь колоритність та неповторність.

Інтернет-магазин «Моя Світлиця» у Львові пропонує Вам широкий асортимент українського національного одягу для дорослих та дітей, за доступними цінами!

В інтернет-магазині "Моя Світлиця" представлені оригінальні вишиванки, купити які можна за розумною ціною. Вони зроблені з натуральних тканин, таких як льон, бавовна і домоткане полотно. Кожен наш клієнт серед такого асортименту українського одягу зможе вибрати красиву вишиванку, яку можна буде носити як в поєднанні з національним українським костюмом, так і під звичайні штани чи джинси.

Традиційна українська вишиванка - це відмінний подарунок чоловікові, жінці та діткам різного віку на день народження. Ми впевнені в тому, що кожен оцінить такий знак уваги по достоїнству. Так як ця сорочка повинна бути в гардеробі кожного українця.

Якщо вам сподобалися наші вишиванки, то не втрачайте час і замовте її на сайті прямо зараз. Для того щоб оформити замовлення необхідно визначитися з вибором товару, а потім зателефонувати нам. При заповненні форми заявки не забудьте вказати фактичну адресу та контактний номер телефону для зворотного зв'язку. Також Ви можете придбати наші вишиванки безпосередньо на місці, за адресою: м.Львів, ринок "Південний" ( тел.067 785 09 06), ТЦ "Україна".№9 ( тел.067 340 73 71), Весільний дім ТЦ "Львів" №7 ( тел.067 675 16 54).

Інтрент-магазин «Моя Світлиця» бажає Вам вдалих покупок!