Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Купити чоловічі вишиванки

Чоловічі вишиванки – одяг для справжніх патріотів і сьогодні вони повинні бути у кожного свідомого українця. Від Президента до рок-співака, від студента до бізнесмена. Причому, це необов'язково елемент одягу, який треба носити по якомусь особливому випадку.

Вперше вишиванку з традиційним буденним одягом скомбінував ще Іван Франко. Саме в такому вигляді - в сорочці і піджаку - він зображений на 20-гривневій купюрі. І, до речі, можливо, ви пам'ятаєте, який ажіотаж викликав ведучий "5 каналу" Андрій Шевченко, який першим з'явився у вишиванці на телеекрані в прямому ефірі.

Чоловіча вишиванка не тільки створює стильний і оригінальний образ, але і є висловленням вільного духу, волі та патріотизму. Та й не тільки в Україні популярний цей етнічний елемент одягу. Чоловічі вишиті сорочки можна побачити на американцях, австралійцях і навіть темношкірих африканцях. Та й національні візерунки та орнаменти поширилися далеко за межі української сорочки. Тепер вони прикрашають модні аксесуари, автомобілі та літаки. Так що якщо не стилізований автопарк, то хоча б чоловічі вишиванки в гардеробі мати просто необхідно.

Якій моделі віддати перевагу чоловікам?

 

Колись за колірною гамою, змістом і техніці вишивки можна було визначити, з якої частини України родом власник вишиванки. Багато води утекло з тих пір, але як і раніше вишиванка є сполучною ланкою поколінь, загальним артефактом з нашим безсмертним козацьким родом. Це данина традиціям, через які виявляється сила і мудрість предків. Наші діди вірили, що символи, зображені на грудях, плечах, зап'ястях, оберігають їх від негараздів. І, залежно від візерунків, сприяють у різних починаннях.

 

 

Часто знаючи саме ці деталі, наші клієнти обирають собі вишиванки. Яку вишиванку та візерунок на ній хочете мати Ви? Обирайте в інтернет-магазині «Моя Світлиця» Свою вишиванку та приєднуйтесь до патріотів нашої України!