Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Найдорожчі вишиванки, які продавалися в Україні

Сьогодні вишиванки можна придбати на базарі, в магазині чи замовити у знайомої майстрині по різній вартості. Машинна вишивка чи ручна робота, нитками чи бісером - відповідно ціна вишиванки залежить від багатьох факторів. А ми представляємо Вам найдорожчі вишиванки в Україні, котрі продавали приватні особи.

Найдорожчою вишиванкою до 2016 року (можливо на той момент, коли Ви читаєте цю статтю дані вже й змінилися) стала чоловіча вишита сорочка біля 1990-го року, яка продавалася в інтернеті за 5000 доларів. Сама сорочка бежевого кольору, тканина - креп-жоржет, а у вишивці використані нитки червоного, зеленого й коричневого кольорів. Вважається, що вишивки червоними й зеленими нитками на сорочках це своєрідні обереги, і таку сорочку одягали на випадок весіль та інших радісних свят.

Ще одна вишиванка, яка далеко не кожному по кишені продавалася на Сорочинському ярмарку за 10000 гривень. Її вага майже 4 кг, оскільки оздоблена вона чеським бісером. Вишила і оздобила її майстриня із Чернівецької області Ярослава Щербань.

Ще одну старовинну жіночу сорочку вартістю 1200 доларів виставили на продаж у Полтаві. Вік цього виробу – понад 100 років. "Продаю дуже дорого, по справжній ціні антикваріату", - так вартість вишиванки пояснила продавець Ольга.

Ще одну сучасну і неймовірно красиву вишиту сорочку можна купити по ціні 18000 гривень. Ця робота - результат трьохмісячної, щоденної праці по 8-10 годин на добу і виконана вона на італійському льоні французькими сатиновими ниткам. У комплекті із сорочкою оксамитова керсетка, попередниця та вінок.

Звичайно ціни вражають і не кожен може собі дозволити вищеперелічені вироби. Та можна купити вишиванку набагато дешевшу і не менш красиву. Спитаєте де? Зверніть свою увагу на інтернет-магазин української вишиванки "Моя Світлиця"!

В інтернет-магазині "Моя Світлиця" можна купити красиві та оригінальні  вишиванки за доступною ціною!

"Моя Світлиця" пропонує Вам великий асортимент українського національного одягу, а саме:

Переглядайте наш каталог та обирайте вже готовий варіант. Або ж несіть нам свій ескіз чи фото вишиванки Вашої мрії і наші майстрині виготовлять для Вас справжній шедевр, який не відрізнятиметься від ескізу, а головне за доступною ціною!