Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Національний одяг різних народів світу

Національний одяг - це прояв святкового, урочистого, піднесеного духу та настрою. Це культурно-історична спадщина, котра значно відрізняється у різних народів світу. І можна впевнено заявити, що саме національний одяг можна вважати яскравою відмінною рисою одного народу від іншого. Ми ж продемонструємо Вам яким одягом так пишаються і водночас відрізняються різні народи. Отож:

Національний одяг Китаю

Ципао - це красиві довгі китайські плаття, котрі і сьогодні користуються успіхом у сучасних дизайнерів одягу. 

Національний одяг Японії

Мабуть, кожен знає, що кімоно належить Японії. Ці наряди гарно підкреслюють плечі і талію, мають форму т-образного халата, і носять їх як жінки, так і чоловіки.

Національні костюми Індії

В Індії одяг жінок залежить безпосередньо від регіону. Проте класичним індійським жіночим одягом є сарі. Це костюми з багатовіковою історією. Не втратили вони своєї естетичної актуальності і сьогодні. Ці неймовірно тонкі шовки соковитих забарвлень зваблюють чоловіків з усього світу. Чому? Самі оцініть цей красивий одяг.

Національний одяг Саудівської Аравії

А ось прекрасна половина Саудівської Аравії носить абайї. Цей одяг схожий на плащ або вільне плаття чорного кольору. Колір тут грає значну роль і пов'язаний з релігійними переконаннями жителів цієї держави. 

Національні костюми Бразилії

Бразилія - це одна з небагатьох країн, що зберегла свій національний костюм повністю! Накрохмалені спідниці, поверх них - яскраві довгі наряди. На плечі накидують вату - білосніжну, нібито щільну кофтину. Їх взуття - це таманко і чінелас (легкі сандалі). Доповнюють ці красиві наряди вишукані зачіски та намисто з браслетами з каменів чи яскравого пташиного пір’я.

Національний одяг Єгипту

Лише подивіться на національний одяг єгиптян. Це не тільки всім відомі арафатки, але й чоловічі червоні шапочки фрески, жилетки, довгі чоловічі та жіночі сорочки-галабеї, жіночі хіджаб і Абай.

Національний костюм Шотландії

Шотландський національний костюм - це наряд, що складається з декількох частин і продуманий до найменших дрібниць. Основною його відмінністю є картата спідниця - кілт, що являє собою шматок спеціальної тканини тартан, обгорнутий навколо талії. Ззаду спідниця прикрашена великими складками, а кріпиться вона декількома ремінцями і пряжками.

Національний одяг в моді і сьогодні, і на вулицях українських міст все частіше можна зустріти людей, які віддають перевагу національним елементам в образі, одягають українські вишиванки у День Незалежності України, а інколи й просто так. А Ви ще не маєте українського національного костюму? Тоді завітайте в інтернет-магазин «Моя Світлиця»!

Купити український національний одяг можна в інтернет-магазині «Моя Світлиця»

«Моя Світлиця» пропонує Вам українські костюми ручної та машинної вишивки, що можуть похвалитися високою якістю пошиття, справжністю національного колориту та доступними цінами. У нас Ви знайдете національний одяг як для дітей, так і для дорослих! Звертайтесь до нас, дорогі українці, та обирайте тільки найкраще!