Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Пошиття вишиванок під індивідуальне замовлення у Львові

Пошиття вишиванок під індивідуальне замовлення у Львові

Все більше і більше українців намагаються носити сорочки з вишивкою на День Незалежності, Великдень, Різдво чи інші національні свята. Дехто ж прагне носити вишиванки й у повсякденному житті. Можна вважати це як знак доброго смаку. Адже українська вишивка - це патріотичний, модний і красивий елемент гардеробу, який був розглянутий протягом століть, як оберіг для душі людини. 

Вважається, що наші предки зуміли закодувати кожен малюнок і орнамент на вишиванках якимись конкретними поняттями. У оригінальній традиційній вишивці немає жодних зайвих ліній: кожна лінія має свій власний сильний кодований сенс. Кожна квітка і листочок мають свій таємничий символ, який має сильну владу. Українці дійсно вважають, що вишивка має особливу магію і її мета полягає в захисті свого власника, щоб дати йому силу, здоров'я, красу, любов і щастя.

Великою популярністю українські вишиванки користуються й за кордоном, і займають почесне місце у світовій індустрії моди. Барвиста сучасна вишивка, незважаючи на модні тенденції, чудово відображає і зберігає багатовікові традиції українського народу. Вона виділяється своїми яскравими і насиченими кольорами, технологіями виготовлення і великою різноманітністю візерунків і орнаментів.

«Моя Світлиця» пропонує пошиття українського одягу у Львові під індивідуальне замовлення!

Наш інтернет-магазин «Моя Світлиця» пропонує виготовлення українських вишиванок та костюмів під індивідуальне замовлення. Ви можете обрати будь-яку вишиванку чи костюм в інтернеті, у журналі чи дати волю власним фантазіям та замовити її у нас. У будь-якому випадку ми врахуємо усі Ваші вимоги та побажання: кольори, фасон, орнамент та з точністю виготовимо Ваше замовлення!
Обирайте нас, «Моя Світлиця» - це відмінна якість за найвигіднішими цінами! 

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, не соромтеся звертатися до наших менеджерів для будь-якої необхідної інформації. Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: 067 785 09 06, 067 340 73 71, 067 675 16 54.