Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Про наш магазин «Моя Світлиця»

Тут на Вас чекає широкий асортимент українського національного одягу, який є неодмінною частиною нашої культури, а також модним трендом останніх років.

Вимоги сьогочасної моди постійно змінюються, і прийоми оздоблення одягу теж. Але мода на вишиваний національний стрій витримує будь-яке суперництво, адже цей стиль створював сам народ протягом багатьох століть.

Одвічне прагнення українців до своїх витоків сприяє тому, що у повсякденному житті все частіше на вулиці зустрічаються люди у вишитих блузах, сорочках, корсетках, кептарях, запасках і сукнях. Молодь з неабияким задоволенням одягає вишиту сорочку, поєднуючи її з баярком, тайстрою та джинсами, а окремі елементи національного вбрання стали невід’ємною ознакою ділового стилю українців.

Вишитий одяг, невимушений, яскравий, витончено простий, завжди додає впевненості у собі, пронизує енергетикою минулого, і створює святковий настрій. Сучасний національний стрій – своєрідний та неповторний, він орієнтований на індивідуальний смак і кожна його деталь несе в собі тепло рук українських майстрів.

На жаль, не кожному вдається опанувати таємниці вишивання – сьогодні більшість українців не знайома з технікою виконання цього виду прикладного мистецтва, та й не усім вистарчає часу – адже це дуже відповідальна і клопітка робота.

Що ж тоді робити, коли виникає потреба одягнути на родинне чи державне свято вишиванку, а її немає? Де можна придбати вже готовий, якісно виготовлений національний стрій? У нашій «Світлиці»!

Ми пропонуємо Вашій увазі дитячий, чоловічий та жіночий український етноодяг, який створений з різних видів полотен та колірних гам. Завітайте у нашу «Світлицю», і ми допоможемо підібрати Вам оригінальне вишите вбрання, яке підкреслюватиме Ваш стиль та створюватиме національно свідомий настрій.