Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Тканини для вишиванок: яку краще обрати

Вишитий одяг на теперішній час може бути найрізноманітніший, від пальто і до нижньої білизни. Тому використовуються дуже різноманітні тканини. А на деяких виникають складнощі з вишиванням і тоді на допомогу можна придбати тканинні нашивки. 
Пам’ятайте, що для ручної та машинної вишивки обов’язково правильно підібрати матеріал. Або краще завітайте у магазин "Моя Світлиця", тут з величезною відповідальністю ставляться до вибору тканин та знають яка вишивка буде гармонічно і неперевершено виглядати. "Моя Світлиця" пропонує Вам великий вибір різноманітного національного одягу за розумними і приємними цінами у місті Львові.

Отож, який матеріал найкращий для вишиванки

У стародавні часи вишиванки виготовляли з матеріалу власного виготовлення, льняного або конопляного. У даний час таке полотно особливо затребуване, хоча і дуже дороге, але воно того варте. Таке приємне на дотик і шкірі дозволяє дихати, а ще має протиалергійні властивості та зносостійке.
Тепер у лляні тканини часто додають штучні волокна, такі як лавсан та інші. Завдяки домішкам матеріали стають дешевшими та менше зминаються.
Також можна добре відмітити натуральні бавовняні тканини, які є гігієнічними та легкими у догляді і ще вони є дуже комфортними.
Ще при виборі пам’ятайте про найбільш вишуканий матеріал для сорочок – натуральний шовк. Колись часто виконувалась техніка «біле по білому» на шовкових сорочках, а це рахувався найбільш дорогий та елітний одяг. Добре, що тепер ця красота доступна всім.

Чи знали Ви, що тканина для вишивки може бути різних кольорів? 

Найпоширенішими є: зелений, чорний, білий та бежевий. Кожен колір тканини, так же як кольори ниток на вишивці мають свої значення
Враховуйте всі можливі нюанси при виборі Вашого найчарівнішого вишитого вбрання, а ми бажаємо Вам завжди бути найпрекраснішими та щасливими.