Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Українська вишивка та сучасність

Українські вишиванки - це не лише красиво оздоблені вишиті сорочки, які виділяються своєю красою серед багатьох інших; це культурне надбання українського народу, це відображення національної гідності та свідомості. 

У 2014 році українське суспільство пережило велике зростання національної культури і національних традицій. Український традиційний орнамент все частіше почали використовувати на українських вишитих рушниках і вишиванках. Але тепер українські етномотиви можна знайти навіть у місцях, де вони ще ніколи не зустрічалися:

  • на автомобілях. Національні орнаменти використовуються в мітках, які дотримуються на автомобілі.
  • в офісах. Стало модно і навіть престижно розфарбовувати стіни офісів українським орнаментом або зробити наклейки з орнаментом на офісні стільці.
  • на весіллях. Навіть моделі весільних суконь можна знайти з мотивами української вишивки.

Вишивка в тому чи іншому вигляді стає елементом буденного одягу та різних костюмів. Тому ми впевнено та гордо можемо сказати, що український народ повертається до свого коріння і ми можемо гордитися цим. 

Тож, якщо і Ви прагнете купити ексклюзивну та якісну вишиванку, то потрапивши на цей сайт - Ви знаходитесь на вірному шляху!

Купити вишиванки машинної та ручної роботи у Львові можна в інтернет-магазині «Моя Світлиця»

Раді запропонувати Вашій увазі великий асортимент вишитого одягу, що робить нас одним з найулюбленіших інтернет-магазинів вишиванок. Саме у нашому інтернет-магазині «Моя Світлиця» можна купити якісні вишиванки чи повні українські національні костюми як ручної, так і машинної роботи: вишиванки (для чоловіків, жінок та дітей), шаровари, вишиті сукні, спідниці та різноманітні аксессуари в українському стилі для себе чи в якості незабутнього подарунка з України. 

Звертайтесь до нас та купуйте тільки найкраще за доступною ціною! А наша оперативна служба доставки по Львову збереже Вас від втомливих походів по магазинах, економлячи Ваш час та гроші!