Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Українські вишиванки та рушники ручної роботи

Українську вишивку сміливо можна і варто назвати символом здоров'я і благополуччя, краси і родової пам'яті, з давніх часів вона вважається символом щастя і взаємної любові. Вишиті сорочки та рушники захищають від напастей і бід, а, отже, вважаються оберегами. Особливо сильними оберегами є вишиванки та рушники, вишиті червоними нитками. Ось звідси і пішла приказка: «народитися в сорочці!», тобто - бути під захистом надійного оберега.

Традиційні українські вишиті сорочки мають величезну популярність, ось чому купити вишиванки та вишиті костюми сьогодні можна не лише в Україні, а й далеко за її межами! Популярність української вишивки цілком зрозуміла - оригінальна, з автентичним дизайном, з яскравими візерунками - вона надає сорочкам та іншим деталям вашого одягу неповторний зовнішній вигляд. Вишиванки споконвіку виготовляли вручну, а приурочували їх виключно до певних випадків і ритуалів. Сьогодні ж кожен люблячий патріот чи модник має у своєму гардеробі український національний одяг та одягає його не лише по святах, але й у звичайні будні.

Купити вишиванки та вишиті рушники ручної роботи в інтернет-магазині «Моя Світлиця»

Українські сорочки - предмет одягу, який супроводжує людину протягом усього життя. Їх обов'язково одягали немовлятам, а дівчаток з ранньої юності вчили шити і вишивати сорочки. Рушники дарували на весілля і хрестини, ними батьки та рідні благословляли молодят. Про них навіть складали чимало пісень! Купити вишиванку для дорослих чи дітей, та рушники ручної роботи на будь-який смак і для будь-яких подій можна в нашому інтернет-магазині «Моя Світлиця». Наш одяг виготовлений справжніми та люблячими свою справу майстринями, тож наші вишивашки та рушнички принесуть в Ваш будинок позитивну енергетику і подарують гарний настрій!