Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Український національний костюм під замовлення

У нашому інтернет-магазині української вишиванки "Моя Світлиця" Ви можете не лише купити але й пошити надіональний одяг під замовлення. Ви по достоїнству оціните хенд-мейд творчість наших вишивальниць та знайдете свого особистого ангела-хранителя у вигляді сорочки-вишиванки, вишитої сукні, рушника і т.д.

Інтернет-магазин «Моя Світлиця» - виготовлення українських костюмів під індивідуальне замовлення за доступною ціною!

Наш колектив вірить, що речі, створені з любов'ю, оберігають від бід, захищають і підтримують у важку хвилину. Саме тому ми співпрацюємо тільки з найкращими українськими майстринями і можемо гарантувати якість виробу, своєчасність виконання замовлення, комфорт в оплаті і доставці товару.

Якщо Ви хочете, щоб наші майстрині вишили Вам на замовлення сорочку-талісман чи повністю український костюм для батька чи матері, сина чи дочки, чоловіка, друга/подруги, або ж вишитий чи щось інше - звертайтесь до нас, і ми з радістю візьмемося за Ваше замовлення.

Наші майстрині здатні втілити в життя будь-яку Вашу творчу ідею. Ми виш'ємо під замовлення як орнаменти з наборів провідних виробників товарів для рукоділля, так і схеми, розроблені на основі вибраних Вами картинок або фотографій.
Всі вишиті вироби на замовлення - виключно ручна робота, що робить наші товари унікальними. І навіть якщо візерунок вишивки може повторитися (у разі використання готових наборів), то оформлення завжди буде різним: наприклад, якщо сорочку, з обраного Вами журналу, уже замовляли, то ми обов'язково повідомимо Вас і разом обговоримо Ваш майбутній образ. Варто також зазначити, що у роботі ми використовуємо матеріали виключно високої якості!
 
За бажанням, ми також можемо інформувати Вас про хід роботи (стадії виконання, витратні матеріали тощо).