Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Український національний одяг

Звичайно, кожен народ має свою давню культуру, звичаї, характер, що виражається в способі життя, творчості, а також традиційному одязі. Усе це ми дбайливо зберігаємо і передаємо від покоління до покоління.
Природа, талант і особливий художній смак українського народу знайшли втілення в дивовижному українському народному костюмі. Коли ми чуємо про український національний одяг ми жваво уявляємо собі вишиті сорочки, яскраві спідниці, шаровари, віночки з різнокольоровими стрічками, червоні чобітки. Насправді, це досить спрощене уявлення про національний український одяг і кожному регіону країни відповідає свій власний колорит і народний костюм.

Купити український національний одяг для дітей та дорослих у Львові можна в магазині української вишиванки «Моя Світлиця»

У магазині "Моя Світлиця" Ви можете придбати різноманітні вишиті сорочки, жіночі спідниці, традиційні українські шаровари, рушнички, святкові костюми, українські віночки та інші традиційні українські вбрання як ручної так і машинної вишивки. Завдяки великій різноманітності національного одягу, який ми Вам пропонуємо, Вам не доведеться його брати напрокат. Кожен покупець зможе собі придбати український костюм за найбільш прийнятними цінами.

Увесь український одяг, представлений у нас, підійде не тільки для дорослих, але і для дітей. Перед тим як купити, рекомендуємо уточнити у наших консультантів про наявність і розміри.

Український національний одяг стане відмінним подарунком для ваших друзів і близьких. Ми гарантуємо, що вони оцінять такий знак уваги по достоїнству.

Відвідайте магазин "Моя Світлиця" у місті Львові і Ви нізащо не залишитесь байдужими до українських традицій!