Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Український національний одяг з бісеру 

У моду уже неодноразово повертаються прикраси і одяг, оздоблені бісером. І це не дивно, адже усе нове - це добре забуте старе! Наші бабусі віддавали належне національному одягу, вважали його оберегом. Адже він підкреслював жіночу красу і витонченість. Секрети техніки та візерунків передавалися з покоління в покоління: від матері до доньки. Сьогодні ж український національний одяг з бісеру та ручної роботи залишається безсмертною класикою в світі української моди.

Український одяг з бісеру є відмінним варіантом української вишиванки. Такий одяг наче "дихає" відчуттями свята, весни та гармонії. Яскраві кольори, красиві орнаменти, прекрасні квіткові мотиви немов пожвавлюють того, хто цю красу одягнув. Такий ексклюзивний одяг можна одягнути на вулицю чи на роботу, в театр, на різноманітні свята та урочисті заходи.
Ексклюзивний український національний одяг з бісеру - це витвір мистецтва.
У ньому Ви скрізь будете ловити захоплені погляди і не залишитеся непоміченими.

Купити український національний одяг з бісеру в інтернет-магазині «Моя Світлиця» 

Сьогодні, вишиті бісером вишивки вважаються досить популярним і доречними. Але це не дуже дорого? Зовсім ні! Ми пропонуємо український національний одяг вишитий бісером, вироблений кращими професіоналами за дуже доступними цінами. Зверніть увагу, що вироби виготовлені за унікальною технологією, що дозволяє прати і прасувати тканину. 

Ласкаво просимо в інтернет-магазин «Моя Світлиця», і ми гарантуємо, що Ви будете задоволені не лише ціною, але й якістю нашої продукції. Наш національний одяг завжди відповідає всім вимогам клієнтів: оригінальний український національний одяг з бісеру для Вас та Ваших близьких, рідних та друзів на будь-які смаки і у найрізноманітніших стилях! Тож обравши нас Ви неодмінно будете задоволені!