Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Український національний одяг - магічний бренд, що не виходить з моди!

Протягом останніх років, в українській моді знову є місце для етнічних мотивів. Будь то у вигляді окремих додатків чи цілий костюм - народні мотиви, як і раніше, привертають увагу яскравими квітами, викликають захоплення і радують увагою до найменших деталей, вражають високою майстерністю і вдумливими композиціями.

На сьогоднішній день, українську національну вишиванку назвали одним з небагатьох відомих національний брендів у світі! Наприклад, 23 серпня 2011 року у США вперше провели акцію під назвою "День української вишиванки". Цю акцію організовала Українська національна федеральна кредитна спілка, котра вже більше ніж 50 років обслуговує фінансові інтереси діаспори в Нью-Йорку та прилеглих штатах. 
Дана акція дала можливість зібрати разом небайдужих місцевих українців напередодні 20-ої річниці Незалежності України, а також продемонструвала український традиційний одяг для жителів Нью-Йорка. Протягом дня кожен, хто завітав до кредитної спілки у вишитій сорочці, отримували винагороду: клієнтам дарували подаруночки, а ті, хто побажали стати клієнтами отримували безкоштовні 50-доларові депозити на нові рахунки.

А на весні 2015 року американський Vogue, котрий вважають "біблією" світової моди, назвав українську вишиванку одним з основних трендів сезону. Адже з теми української етніки світові дизайнери вже не перший рік черпають натхнення.

Вже давно інтерес до української культури у світі став чимось набагато більшим, ніж просто модне явище. Зважаючи на усе вище сказане, можна впевнено заявити, що український національний одяг буде з нами завжди! 

Купити український національний одяг в інтернет-магазині "Моя Світлиця"!

Інтернет-магазин "Моя Світлиця" пропонує Вам величезний асортимент українського національного одягу для чоловіків, жінок та дітей! Ми пропонуємо український одяг машинної та ручної роботи, під замовлення, а також на прокат. Звертайтесь до нас, наші працівники з великим задоволенням допоможуть обрати і купити український костюм або, можливо, вишиванку, яка підійде саме Вам!