Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Український національний одяг ручної роботи

Вишиванка - це символ Українського народу. Національний одяг сьогодні особливо сильно входить в сучасний світ Української моди. Ви можете побачити одягнених у вишиванки зірок естради та кіно, політиків і бізнесменів. І це неспроста, так як вишиванка є мостом між сьогоднішньою Україною і глибокими традиціями нашого народу. Ще в давні часи наші предки говорили, що вишиванка захищає і робить чоловіка, який її носить - сильнішим, а жінку - молодшою і красивішою. Все тому, що візерунки на вишиванках мають свою магічну силу...

І в звя'зку з тим, що український національний одяг так стрімко набуває популярності, зростає все більша кількість бажаючих придбати ексклюзивний український костюм ручної роботи. Але спочатку варто визначитися з цінами. Адже якісний вишитий одяг ручної роботи вважається зовсім недешевою річчю і не кожному доступний, як і повинно бути з ексклюзивними речами, які виготовляють вручну. Але тепер, зокрема у нашому магазині, можна знайти досить немалий асортимент національного одягу ручної роботи, доступного кожному.

Кожен елемент нашого одягу виготовляється на замовлення під індивідуальні розміри, враховуючи особливості фігури, і вимагають тривалої і клопіткої праці майстрині-вишивальниці. І ця нелегка робота виправдовує себе, адже своєю унікальною вишуканістю такий одяг підкреслює індивідуальність жінки чи чоловіка, адже не є товаром масового попиту.

Купити український національний одяг ручної роботи в інтернет-магазині "Моя Світлиця"

Таким чином, асортимент магазину української вишивки «Моя Світлиця» дозволяє задовольнити попит на жіночий, чоловічий та дитячий національний одяг ручної роботи практично будь-якого типу, тож, пропонуємо переглянути наш каталог, де Ви неодмінно знайдете щось для себе. Також, про особливості кожної з моделей Вас можуть проконсультувати наші менеджери. Звертайтесь, будемо раді Вам допомогти!