Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Українські вишиванки для молодої пари

Традиційні українські вишиванки знову повернулися в моду. Якщо раніше їх одягали на свята, то зараз українці носять національний одяг на роботу, ділові зустрічі, свята, урочисті заходи та прогулянку. Варто відзначити, що українські вишиванки - це не тільки красивий національний одяг, але й досить зручний. В основному їх шиють з натуральних тканин, таких як: бавовна, льон і батист. Особливу увагу слід приділити вишивці. Вона прикрашає жіночі і чоловічі вишиванки. Орнаменти, композиції і квіти, які зображені на одязі є традиційними. Вони передалися з покоління в покоління. Майстрині вишивають вручну будь-який малюнок і візерунки. Символіка вишивки на українському одязі залежить від того, хто буде її носити хлопчик або чоловік, дівчина чи жінка.

Сучасні вишиванки прекрасно поєднуються з брюками, джинсами, спідницями і т.д. Багато туристів, що відвідують міста України, на пам'ять купують національний одяг, що підкреслює індивідуальність і благополуччя власника.

Оригінальні та якісні вишиванки для Вас та Ваших близьких пропонує магазин української вишиванки у Львові «Моя Світлиця»!

Сьогодні не потрібно витрачати весь свій час на пошиття та вишивку національного одягу. В інтернет-магазині "Моя Світлиця" можна купити українські вишиванки за найоптимальнішими цінами. Тут ви знайдете широкий вибір ексклюзивної українського одягу не тільки для чоловіків і жінок, але і для дітей, серед якого представлена ​​українська вишиванка на будь-який смак і фінансові можливості. Ознайомитися з усіма моделями можна в нашому каталозі. Наші майстрині пошили не тільки красиві, але і якісні вишиванки, які будуть радувати Вас і Ваших близьких довгі роки.

Ми впевнені в тому, що українська вишиванка буде відмінним подарунком як на день народження, так і на річницю весілля. Якщо при виборі одягу у вас з'являться запитання, звертайтеся до нас.