Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Українські вишиванки під замовлення

Українські вишиванки під замовлення

Одним з основних відмінностей між українським одягом та одягом інших народів є наявність вишивки.
Українська вишивка - один з найпопулярніших і доступних видів народного мистецтва. Український національний одяг символізує характер і природу української душі, які передаються в різних художніх елементах. Протягом століть, вишивка ставала все більш складною і різноманітною, і прийшла до нас у вигляді різних стібків, прикрас та цікавих кольорових поєднань.

З давніх часів, вишивка використовується людьми в повсякденному житті. Не втратила популярність вона і сьогодні. Вишиті сорочки, скатертини, серветки, плаття та інший одяг виглядають сучасно та красиво.

Купити вишиванку під замовлення можна в магазині «Моя Світлиця»

Вишивка - це не лише майстерна робота "золотих" рук народних умільців, але й скарбниця вірувань, звичаїв, обрядів, духовних прагнень, інтелекту українського народу,тож підтримуймо та бережімо наші традиції.
Вишиванки в магазині «Моя Світлиця» виділяються від інших, адже ми намагаємось зробити усе, щоб простенький шматочок полотна перетворився у справжній витвір мистецтва. Індивідуальна вишивка для нас - це можливість проявити власну майстерність, та показати замовникам витонченість та красу української вишивки.

Ми вже маємо чимало цікавих і оригінальних авторських робіт, тож наші клієнти можуть замовити вишивку на будь-якому полотні, різних розмірів та з використанням різних кольорів. Ми також залюбки виконуємо замовлення за ескізами замовників. З них ми готуємо макети, переносимо на вироби та виготовляємо для Вас індивідуальний вишитий одяг.

Якщо Ви хочете замовити ексклюзивні вишиванки для себе або у подарунок, звертайтесь до нас, ми залюбки виконаємо для Вас будь-яке замовлення.
Ми впевнено можемо гарантувати бездоганність стилю та якості за доступною ціною.