Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Українські вінки - національна гордість українок!

З давніх давен українські жінки прикрашали голову різнокольоровими польовими квітами на всі свята. Це могла бути одна квітка або сплетні у вінок різні квіти, листя і колосся. З колоссям квіти впліталися в українські вінки на свята, присвячені закінченню збору врожаю. Тоді починали святкувати весілля. Українські віночки були обов'язковим доповненням для жіночих нарядів. Це могли бути просто українські стрічки з квітами або великі пишні вінки. У наш час також додали обручі з квітами.

Віночки та українські стрічки з кольорами зараз знову стають модними і красивими прикрасами. Вінок український може замінювати українські шпильки з квітами. Вони зараз можуть бути цікавими, красивими і недорогим сувенірами з України.

Купити українськ віночки в інтернет-магазині «Моя Світлиця»

Вінок на голову - український символ молодості, жіночності та краси. Такий подарунок дівчині буде особливо актуальним в період національних свят, наприклад, на День Незалежності або День Конституції, а можна порадувати з нагоди торжества особистого характеру - в День Народження, День ангела, річницю знайомства.

Гарний різнобарвний вінок прикрасить не тільки дорослу панночку, але і зовсім маленьку дівчинку, що готується до свого першого випускного балу в дитячому садку. Доповніть його букетом з живих квітів і коробочкою цукерок - і оригінальний подарунок готовий. Такі презенти мають особливий шарм і значення, адже наповнені історією цілої нації.

Дуже просто купити український вінок в нашому магазині «Моя Світлиця». Вас приєно здивують ціни, а привітний персонал із задоволенням допоможе Вам у виборі. У нас навіть найвибагливіший клієнт знайде щось для себе!
Також у нас Ви можете купити не тільки віночки, але і вибрати подарунок для рідних та друзів з великого асортименту: український національний костюм, вишиванки та інше для дітей та дорослих. Звертайтесь, будемо раді вам допомогти!