Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Українські плаття. Ручна та машинна вишивка.

Стилістична українська вишивка, здатна повністю змінити трикотажне плаття і зробити його особливим і чарівним. Якщо Ви хочете поновити свій гардероб стильним українським платтям, або зробити подарунок близькій людині, обирайте магазин української вишиванки «Моя Світлиця». Наші фахівці підберуть і запропонують Вам українське плаття з таким кроєм, який зможе підкреслити переваги вашої фігури і згладити недоліки. Також ми завжди раді відповісти на всі ваші запитання і дати ділову пораду.

«Моя Світлиця» пропонує Вам купити плаття з вишивкою за найкращими цінами у Львові!

Ручну вишивку українських суконь на замовлення, виконують наші професійні майстрині з великим досвідом роботи. У наших майстринь вже чітко відточена техніка вишивки: рахунковий хрестик, лічильна гладь, низинка і різні види мережок, навіть самі складні. Також в асортименті нашого інтернет-магазину ви зможете вибрати і купити плаття з вишивкою на машинці, їх вартість звичайно буде дешевша, але якість виконання залишиться відмінною.
 
Особливо красиво і неповторно виглядають вироби, виконані у змішаних техніках з використанням індивідуально розроблених візерунків. Матеріали, які ми використовуємо для виготовлення українських суконь - це переважно льон різних забарвлень і домоткане полотно білого кольору. Такі матеріали досить бажані завдяки їх натуральності та високій якості. Яскраві кольори роблять вишивку барвистою, а мікс різних орнаментів, що прикрашають українські вишиті сукні, зроблять кожну модель неповторною і унікальною. У нас Ви можете купити українські плаття з класичною червоно-чорною вишивкою або вишивкою в блакитно-жовтих тонах з геометричними і квітковими орнаментами. Словом, кожній україночці ми обов'язково підберемо найгарніше плаття з вишивкою.
 
Навіть не дивлячись на фасон сукні і її крій, вишивка вносить в українське вишите плаття тонку гармонію, і одягаючи таке вбрання Ваш настрій завжди буде на найвищих частотах. Якщо у Вас ще немає шикарного традиційного плаття, то зателефонуйте або напишіть нам, і Ви зможете купити плаття з вишивкою швидко і радісно!