Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Чоловічі вишиті сорочки ручної роботи

Традиційна українська народна чоловіча вишиванка, виконана гуцульськими майстринями в українському народному стилі - це важливий та потрібний предмет одягу в гардеробі кожного сучасного українського чоловіка. І це не жарт! У сучасному світі популярність чоловічих вишитих сорочок все більше зростає з кожним роком. А все тому, що настає час відродження народних традицій, українських національних звичаїв, тож автентичному українському одягу приділяється все більше і більше уваги.

Сьогодні українська вишита чоловіча сорочка - це не тільки яскравий сценічний костюм, це повноправний предмет гардероба, який надягають не тільки на національні українські свята, але й на будь-які інші урочисті та важливі заходи - весілля, сватання, хрестини, Батьківщини та просто носять у повсякденному житті.

У сучасній чоловічій вишиванці об'єдналися ті стилі, з першого погляду які важко об'єднати: вона - це і молодіжний одяг для свят і вечірок, вона - це і сорочка під діловий костюм та навіть під джинси. Кожна ниточка, кожен колір, кожен візерунок і орнамент - все оберігає, примножує успіх і щастя, зберігає любов.

Купити чоловічу вишиванку ручної роботи можна в магазині української вишиванки «Моя Світлиця»

В інтернет-магазині «Моя Світлиця» представлений розкішний асортимент вишитих вручну сорочок для чоловіків, жінок і дітей. Вся продукція відрізняється високою якістю виконання, колоритністю і зберігає тепло рук нашних майстринь, що їх вишивали. У нас Ви можете купити чоловічу вишиванку будь-якого фасону і забарвлення за доступною ціною. В наявності широкий розмірний ряд.

Купити вишиванку - чудовий подарунок близькій людині, що демонструє Вашу прихильність до нього і турботу, а також оригінальний сувенір іноземним друзям.