Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Чому Ви повинні носити вишиванку

У давнину вишитий одяг був як повсякденним, так і святковим. Проходили роки і вишиванки втрачали свою необхідність та помалу виходили з моди, але на превелике щастя не зникли в забуття. На протязі останніх років повернулись у світ моди та набрали шаленої популярності і стали невід’ємною частиною кожного, від старого до малого, як українців так і іноземців. А найкращий вибір вишитого одягу Ви можете знайти у нашому інтернет-магазині “Моя Світлиця”. Тут допоможуть підібрати неперевершене вбрання враховуючи усі Ваші побажання. 

Ось декілька причин, які заохотять Вас придбати вишите вбрання

У першу чергу вишите вбрання знаходиться, на даний момент, на вершині модних тенденцій. Тому чи це спортивний вишитий костюм на біговій доріжці у спортзалі, чи вишукане плаття, одягнене на новорічне свято, чи діловий костюм, на робочому місці - заворожені погляди оточуючих додаватимуть Вам упевненості та чудового настрою. Адже приємно бути прекрасною та особливою.
Обов’язково відмітимо, що це є універсальний одяг, який можна поєднати як з повсякденними джинсами, так і спідницями найрізноманітніших фасонів.
Для кожного з нас дуже важливу роль відіграє зручність та якість вбрання і ось вишитий одяг з льону та інших натуральних тканин з давніх давен вважається найкомфортнішим, безпечним та практичним. І дуже важливо те, що його рекомендується носити як дорослим, так і дітям. Цінуймо такі речі, які дарують нам стільки користі, краси та зручності.

Для більшості українців вишиванка виступає патріотичною ізюминкою, яка несе в собі дух традицій наших предків та являється сильним оберегом, який береже від бід та нещасть. Сама сила вишитого одягу є у візерунках і кожен з них має в собі певний сенс. 
Давайте завжди залишатись собою та одягати таке чудове вишите вбрання.