Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Що означає чорна вишиванка?

Стверджень про чорну вишиту сорочку, в даний час, існує чимало. Хтось дійсно прагне купити для себе вишиваночку чорного кольору, але почувши якісь вигадані чи правдиві легенди одні купують, а інші відмовляються. Давайте ж розбиратись, що нам робити? Купувати чи не купувати?

Історія чорної вишиванки

У давнину воїни УПА носили з собою чорну вишиванку, щоб побратими одягали її при смерті воїна. Це стосувалось лише воїнів УПА! А в буденності вишиті сорочки чорного кольору носили звичайні робочі. Такі сорочки не притягували смерть і взагалі чорний колір не притягує невдачі, та не є траурним. Він просто не так вимазується як білий і тим є дуже практичним.
Ми знаємо, що завжди на похорони готують найкращий одяг, от колись таким вважались вишиті “білим по білому” сорочки, але їх також одягали на великі свята. Це нехай послужить прикладом нам. Ніхто ж навіть не подумає сказати, що білий колір є траурним, але в ньому також хоронять.
Ще добавимо, що чорний колір завжди був символом багатства, розуму(мудрості) та землі, яка дає нам сили, їжу і охороняє нас.
З усього сказаного розуміємо, що чорний вишитий одяг можна купувати!

Купити вишиванки високої якості та різних кольорів в інтернет-магазині "Моя Світлиця"

Пам’ятаймо! Не колір вишиваночки найважливіший, а те з якими емоціями її вишивали. Тому все залежить від майстринь. Якраз у інтернет-магазині "Моя Світлиця" Ви можете придбати різноманітні вишиті сорочки чорних та інших кольорів, традиційні українські шаровари, жіночі спідниці, святкові костюми, рушнички, українські віночки та інші традиційні українські вбрання як ручної так і машинної вишивки з повною впевненістю. Наші майстрині вкладають всю душу та всі найкращі емоції в кожен виріб.
Чекаємо Вас у магазині "Моя Світлиця" та гарантуємо якість і тепло до кожного!