Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Як підібрати прикраси до вишитого вбрання

Вишите вбрання саме по собі прекрасне, вишукане та неповторне на кожній фігурі але по бажанню можна його доповнити аксесуарами, головне “ не переборщити ”. 
Наш магазин української вишивки “Моя Світлиця” пропонує Вам виготовлення кожного елемента одягу під індивідуальне замовлення і тим самим має змогу повністю задовольнити кожного покупця, опираючись на смак та вимоги кожного, хто звертається до нас.

Як правильно підібрати аксесуари до вишитого вбрання

Кожне вишите вбрання самодостатнє, але любов до аксесуарів може красиво його підкреслити.
Пам’ятайте, що найважливішим нюансом вибору аксесуарів являється почуття міри, адже вишитий одяг сам по собі є багатим та яскравим.
Теперішні магазини переповнені величезним вибором найрізноманітніших аксесуарів, таких як:

Всі вище вказані доповнення вишиванок також несуть українську народну енергетику, колорит та показують майстерність людей, такої прекрасної нації.
Пояси (ремені) гарно доповнюють вишите плаття, а широкий чи тонкий підбирається вже до фігури, щоб підкреслити витончену талію.
Взуття і сумочку більшість вибирають однотонними до вишитого вбрання, але є такі, що дотримуються однакового вишитого орнаменту на сумці та вбранні.
Намисто та сережки, найкраще доповнять образ, виконані із полімерної глини, із дерева(пофарбованого) чи виготовлені технікою валяння.
А ще красиво поєднується з вишитим вбранням стрічки, вплетені у волосся, або обруч з квітів, особливо актуальним такий вибір буде до одягу з квітковим орнаментом.
І ще останнім часом набирають популярності хустки вишиті хрестиком, які найкраще підходять до глибокого декольте.
Наш магазин “ Моя Світлиця ” подає лише якісне та неповторне вбрання для неперевершеного  Вашого образу.
Чекаємо на Вас.