Замовлень нема

Наша адреса:

Наша адреса:
ТВК «Південний»,
торгiвельна лінія
по вул.Виговського 102
(ТЦ“Україна”) магазин №12

тел.: +38 067 785 09 06
тел.: +38 067 340 73 71

email: svitlicya.ukr@gmail.com
https://facebook.com/svitlucya

Історія української вишивки та її значимість для кожного з нас!

Історія української вишивки та її значимість для кожного з нас!

Вишивка в Україні - це своєрідний світ краси і фантазій, поетичного розуміння навколишньої природи, який прийшов до нас з давньої міфології, звичаїв і уявлень наших предків.
Археологічні знахідки і свідчення колишніх мандрівників і літописців стверджують, що вишивання, як вид мистецтва існувало в Україні з незапам'ятних часів. До прикладу, на Черкащині було знайдено срібні пластини з фігурами чоловіків в українських народних костюмах. Дослідження показали, що ці пластини надійшли до нас з вісімнадцятого і дев'ятнадцятого століть.

У 90-их роках дев'ятнадцятого століття творці культури неабияк зацікавилися вишивкою і почали збирати її в музеях і приватних колекціях.

Приклади давньої народної вишивки, з одного боку дивують нас простотою і лаконічністю, з іншого - радують різноманітністю і художньою майстерністю. Крім того, вони залишаються невичерпним джерелом натхнення для сучасних творців. А для нас, українців, вишивка завжди була і повинна залишатися не лише майстерним творінням золотих рук народних умільців, а й скарбницею вірувань, звичаїв, обрядів, духовних прагнень, інтелекту українського народу!

Регіональні відмінності української вишивки

У процесі історичного та культурного розвитку України в кожному регіоні присутні характерні орнаментальні мотиви і композиції, а також видове різноманіття кольорів і методи для створення вишивки. Вони дбайливо передаються з покоління в покоління: майстри удосконалили кращі досягнення своїх попередників і розвивають їх.

У минулому столітті основні мотиви вишивки відображали елементи символіки різних древніх культів. З часом, пряме відношення вишитих символів губилось, але традиція їх використання залишилася живою.

А Ви маєте у своєму гардеробі вишитий одяг? Якщо ні, ласкаво просимо до магазину української вишиванки «Моя Світлиця»!

Інтернет-магазин «Моя Світлиця» пропонує вишиті сорочки за доступними цінами у Львові!

У нашому магазині кожна стильна леді знайде вишиту сорочку чи інший одяг для себе та своєї сім'ї! Просто перегляньте наш каталог, тут представлений український одяг як ручної, так і машинної вишивки, різних кольорів та фасонів, для дорослих та дітей. Та навіть якщо жодна з моделей не зацікавить Вас, ми пропонуємо виконати індивідуальне замовлення. Ви можете обрати будь-яку модель вишиванки з інтернету, журналу чи придумати власний ескіз. Звертайтесь до нас, наші досвідчені майстрині здатні втілити будь-яку Вашу мрію у життя.